Producten zoeken

Voer een productnaam, materiaal, inhoud of SKU in.

PP-centrifugeflessen voor hoge snelheden met afdichtdop

PP-centrifugeflessen voor hoge snelheden met afdichtdop

Capaciteitsbereik

150–1000 mL

Materiaal
PP
Hoogte
112–220 mm
Diameter
56.3–97 mm

OEM / ODM-maatwerk

Informeer naar opties voor aangepaste kleuren, markeringen, verpakkingen, afmetingen en sluitingen.

Informeer naar de beschikbaarheid van monsters
Fabrieksprijs
Terug naar de catalogus

Beschikbare productvarianten

Selecteer een productvariant en capaciteit om de SKU-afbeelding op ware grootte te bekijken.

Afdichtende dopassemblages

Schroefdoppen

Speciale sluitingen

PP-centrifugeflessen voor hoge snelheden met afdichtdop

250 mL · SKU 82327

1 / 23
PP-centrifugeflessen voor hoge snelheden met afdichtdop — 250 mL — SKU 82327

Specificaties

Voorbeeld van SKU-afbeelding

SKU / CapaciteitSluiting / variantHalsopening(mm)Diameter(mm)Hoogte(mm)
Blauwe dubbele dop7097148
Blauwe dubbele dop7097170
Blauwe dubbele dop; zonder schaalverdeling7097183
Blauwe dubbele dop; met schaalverdeling73.497187.7
Witte dubbele dop7394.8218.5
Zwarte enkele dop7097131
Zwarte enkele dop7097155
Zwarte enkele dop7097167
Zwarte dubbele dop37.569178
Zwarte dubbele dop37.572178
Zwarte dubbele dop37.561.8130
Blauwe dop met vier poorten73.497169.7
Blauwe rotordop7297195.25
Grijze afdicht-/dubbele dop7297220
Grijze afdicht-/dubbele dop—60.5141
Grijze afdicht-/dubbele dop—68.5172
Grijze dop37.256.3112
Grijze dop37.260122.7
Grijze dop; met schaalverdeling37.261.8128.3
Grijze dop; met schaalverdeling37.269168
Grijze dop37.269.4170.2
Grijze dop37.273.8170.8
Standaardsluiting voor hoge snelheden37.296.8166.7

Productbeschrijving

Dit polypropyleen assortiment met capaciteiten van 150 mL tot 1 L wordt gebruikt voor het centrifugeren van laboratoriumvloeistoffen. De PP-behuizingen bevatten monsters tijdens de scheiding en worden ook centrifugevaten genoemd.

Diensten & certificering

Matrijsontwerp

Beoordeling van sterilisatievereisten

Verpakkingsontwerp

Testondersteuning

ISO 13485:2016

IDEAL ISO 13485:2016-certificaat