Iskanje izdelkov

Vnesite ime izdelka, material, prostornino ali SKU.

PP merilne bučke

PP merilne bučke

Razpon prostornin

10–500 mL

Material
PP
Višina
90–261 mm
Premer
32–103 mm

Prilagoditev OEM / ODM

Povprašajte o prilagojeni barvi, označevanju, embalaži, dimenzijah in možnostih zapiranja.

Povprašajte o razpoložljivosti vzorcev
Tovarniška cena
Nazaj v katalog

Razpoložljive različice izdelkov in specifikacije

Izberite različico izdelka in prostornino za ogled slike SKU v polni velikosti.

Navojni pokrovčki

Zamaški

PP merilne bučke

10 mL · SKU 82466

1 / 14
PP merilne bučke — 10 mL — SKU 82466

Specifikacije navojnega pokrovčka

Predogled slike SKU

SKU / ProstorninaZapiraloPremer(mm)Grlo(mm)Višina(mm)
Navojni pokrovček321390
Navojni pokrovček4113114
Navojni pokrovček5013148
Navojni pokrovček6213179
Navojni pokrovček8320230
Navojni pokrovček10320261

Specifikacije zamaška

Predogled slike SKU

Mere različic zamaškov v tej družini izdelkov.

SKU / ProstorninaZapiraloPremer(mm)Grlo(mm)Višina(mm)
Zamašek3210102
Zamašek4110119
Zamašek5012150
Zamašek6114182
Zamašek8319240
Zamašek10319272
Zamašek12224303

Opis izdelka

Za pripravo raztopin in laboratorijsko redčenje je namenjen ta razpon polipropilenskih posod od 10 mL do 1 L. Posode iz PP se imenujejo tudi merilne bučke, prostornina pa se izbere glede na količino pripravljene raztopine.

Storitve in certificiranje

Zasnova kalupa

Pregled zahtev za sterilizacijo

Oblikovanje embalaže

Podpora pri preskušanju

ISO 13485:2016

Certifikat IDEAL ISO 13485:2016