Iskanje izdelkov

Vnesite ime izdelka, material, prostornino ali SKU.

Visokohitrostne centrifugirne steklenice iz PP s tesnilnim pokrovčkom

Visokohitrostne centrifugirne steklenice iz PP s tesnilnim pokrovčkom

Razpon prostornin

150–1000 mL

Material
PP
Višina
112–220 mm
Premer
56.3–97 mm

Prilagoditev OEM / ODM

Povprašajte o prilagojeni barvi, označevanju, embalaži, dimenzijah in možnostih zapiranja.

Povprašajte o razpoložljivosti vzorcev
Tovarniška cena
Nazaj v katalog

Razpoložljive različice izdelka

Izberite različico izdelka in prostornino za ogled slike SKU v polni velikosti.

Sklopi tesnilnih pokrovčkov

Navojni pokrovčki

Posebna zapirala

Visokohitrostne centrifugirne steklenice iz PP s tesnilnim pokrovčkom

250 mL · SKU 82327

1 / 23
Visokohitrostne centrifugirne steklenice iz PP s tesnilnim pokrovčkom — 250 mL — SKU 82327

Specifikacije

Predogled slike SKU

SKU / ProstorninaZapiralo / različicaGrlo(mm)Premer(mm)Višina(mm)
Moder dvojni pokrovček7097148
Moder dvojni pokrovček7097170
Moder dvojni pokrovček; brez graduacije7097183
Moder dvojni pokrovček; z graduacijo73.497187.7
Bel dvojni pokrovček7394.8218.5
Črn enojni pokrovček7097131
Črn enojni pokrovček7097155
Črn enojni pokrovček7097167
Črn dvojni pokrovček37.569178
Črn dvojni pokrovček37.572178
Črn dvojni pokrovček37.561.8130
Moder pokrovček s štirimi priključki73.497169.7
Moder pokrovček za rotor7297195.25
Siv tesnilni/dvojni pokrovček7297220
Siv tesnilni/dvojni pokrovček—60.5141
Siv tesnilni/dvojni pokrovček—68.5172
Siv pokrovček37.256.3112
Siv pokrovček37.260122.7
Siv pokrovček; z graduacijo37.261.8128.3
Siv pokrovček; z graduacijo37.269168
Siv pokrovček37.269.4170.2
Siv pokrovček37.273.8170.8
Standardno zapiralo za visoke hitrosti37.296.8166.7

Opis izdelka

Ta ponudba polipropilenskih posod s prostornino od 150 mL do 1 L je namenjena centrifugiranju laboratorijskih tekočin. Ohišja iz PP med ločevanjem zadržujejo vzorce, izdelki pa se imenujejo tudi centrifugirne posode.

Storitve in certificiranje

Zasnova kalupa

Pregled zahtev za sterilizacijo

Oblikovanje embalaže

Podpora pri preskušanju

ISO 13485:2016

Certifikat IDEAL ISO 13485:2016