Producten zoeken

Voer een productnaam, materiaal, inhoud of SKU in.

PP-maatkolven

PP-maatkolven

Capaciteitsbereik

10–500 mL

Materiaal
PP
Hoogte
90–261 mm
Diameter
32–103 mm

OEM / ODM-maatwerk

Informeer naar opties voor aangepaste kleuren, markeringen, verpakkingen, afmetingen en sluitingen.

Informeer naar de beschikbaarheid van monsters
Fabrieksprijs
Terug naar de catalogus

Beschikbare productvarianten en specificaties

Selecteer een productvariant en capaciteit om de SKU-afbeelding op ware grootte te bekijken.

Schroefdoppen

Stoppen

PP-maatkolven

10 mL · SKU 82466

1 / 14
PP-maatkolven — 10 mL — SKU 82466

Specificaties schroefdop

Voorbeeld van SKU-afbeelding

SKU / CapaciteitSluitingDiameter(mm)Halsopening(mm)Hoogte(mm)
Schroefdop321390
Schroefdop4113114
Schroefdop5013148
Schroefdop6213179
Schroefdop8320230
Schroefdop10320261

Specificaties stop

Voorbeeld van SKU-afbeelding

Afmetingen van de stopvarianten binnen deze productfamilie.

SKU / CapaciteitSluitingDiameter(mm)Halsopening(mm)Hoogte(mm)
Stop3210102
Stop4110119
Stop5012150
Stop6114182
Stop8319240
Stop10319272
Stop12224303

Productbeschrijving

Deze polypropyleen serie van 10 mL tot 1 L is bedoeld voor oplossingsbereiding en verdunningen in het laboratorium. De PP-kolven worden ook maatkolven genoemd; de inhoud wordt gekozen op basis van het te bereiden oplossingsvolume.

Diensten & certificering

Matrijsontwerp

Beoordeling van sterilisatievereisten

Verpakkingsontwerp

Testondersteuning

ISO 13485:2016

IDEAL ISO 13485:2016-certificaat