Søk etter produkter

Skriv inn et produktnavn, materiale, kapasitet eller SKU.

PP-målekolber

PP-målekolber

Kapasitetsområde

10–500 mL

Materiale
PP
Høyde
90–261 mm
Diameter
32–103 mm

OEM-/ODM-tilpasning

Spør om tilpasset farge, merking, emballasje, dimensjoner og lukkealternativer.

Spør om tilgjengelige prøver
Fabrikkpris
Tilbake til katalogen

Tilgjengelige produktvarianter og spesifikasjoner

Velg en produktvariant og kapasitet for å vise SKU-bildet i full størrelse.

Skrulokk

Propper

PP-målekolber

10 mL · SKU 82466

1 / 14
PP-målekolber — 10 mL — SKU 82466

Spesifikasjoner for skrukork

Forhåndsvisning av SKU-bilde

SKU / kapasitetLukkingDiameter(mm)Åpning(mm)Høyde(mm)
Skrukork321390
Skrukork4113114
Skrukork5013148
Skrukork6213179
Skrukork8320230
Skrukork10320261

Spesifikasjoner for propp

Forhåndsvisning av SKU-bilde

Mål for proppvariantene i denne produktserien.

SKU / kapasitetLukkingDiameter(mm)Åpning(mm)Høyde(mm)
Propp3210102
Propp4110119
Propp5012150
Propp6114182
Propp8319240
Propp10319272
Propp12224303

Produktbeskrivelse

Dette polypropylensortimentet fra 10 mL til 1 L brukes til tilberedning av løsninger og laboratoriefortynning. PP-beholderne kalles også målekolber, med kapasitet valgt etter volumet på løsningen som skal tilberedes.

Tjenester og sertifisering

Formdesign

Gjennomgang av steriliseringskrav

Emballasjedesign

Bistand ved testing

ISO 13485:2016

IDEAL ISO 13485:2016-sertifikat