Søk etter produkter

Skriv inn et produktnavn, materiale, kapasitet eller SKU.

Høyhastighets sentrifugeflasker i PP med tetningslokk

Høyhastighets sentrifugeflasker i PP med tetningslokk

Kapasitetsområde

150–1000 mL

Materiale
PP
Høyde
112–220 mm
Diameter
56.3–97 mm

OEM-/ODM-tilpasning

Spør om tilpasset farge, merking, emballasje, dimensjoner og lukkealternativer.

Spør om tilgjengelige prøver
Fabrikkpris
Tilbake til katalogen

Tilgjengelige produktvarianter

Velg en produktvariant og kapasitet for å vise SKU-bildet i full størrelse.

Tetningslokk

Skrulokk

Spesiallokk

Høyhastighets sentrifugeflasker i PP med tetningslokk

250 mL · SKU 82327

1 / 23
Høyhastighets sentrifugeflasker i PP med tetningslokk — 250 mL — SKU 82327

Spesifikasjoner

Forhåndsvisning av SKU-bilde

SKU / kapasitetLokk / variantÅpning(mm)Diameter(mm)Høyde(mm)
Blått dobbeltlokk7097148
Blått dobbeltlokk7097170
Blått dobbeltlokk; ugradert7097183
Blått dobbeltlokk; gradert73.497187.7
Hvitt dobbeltlokk7394.8218.5
Svart enkeltlokk7097131
Svart enkeltlokk7097155
Svart enkeltlokk7097167
Svart dobbeltlokk37.569178
Svart dobbeltlokk37.572178
Svart dobbeltlokk37.561.8130
Blått lokk med fire porter73.497169.7
Blått lokk i rotorstil7297195.25
Grått tetnings-/dobbeltlokk7297220
Grått tetnings-/dobbeltlokk—60.5141
Grått tetnings-/dobbeltlokk—68.5172
Grått lokk37.256.3112
Grått lokk37.260122.7
Grått lokk; gradert37.261.8128.3
Grått lokk; gradert37.269168
Grått lokk37.269.4170.2
Grått lokk37.273.8170.8
Standardlukking for høy hastighet37.296.8166.7

Produktbeskrivelse

Dette sortimentet i polypropylen, med volumer fra 150 mL til 1 L, brukes til sentrifugering av laboratorievæsker. PP-beholderne rommer prøver under separasjon og betegnes også som sentrifugebeholdere.

Tjenester og sertifisering

Formdesign

Gjennomgang av steriliseringskrav

Emballasjedesign

Bistand ved testing

ISO 13485:2016

IDEAL ISO 13485:2016-sertifikat