Hae tuotteita

Anna tuotteen nimi, materiaali, tilavuus tai SKU-tunnus.

PP-mittapullot

PP-mittapullot

Tilavuusalue

10–500 mL

Materiaali
PP
Korkeus
90–261 mm
Halkaisija
32–103 mm

OEM / ODM-räätälöinti

Kysy mukautetuista väri-, merkintä-, pakkaus-, mitta- ja suljinvaihtoehdoista.

Kysy näytteiden saatavuudesta
Tehdashinta
Takaisin tuoteluetteloon

Saatavilla olevat tuoteversiot ja tekniset tiedot

Valitse tuoteversio ja tilavuus nähdäksesi SKU-kuvan täysikokoisena.

Kierrekorkit

Tulpat

PP-mittapullot

10 mL · SKU 82466

1 / 14
PP-mittapullot — 10 mL — SKU 82466

Kierrekorkin tekniset tiedot

SKU-kuvan esikatselu

SKU / TilavuusKorkkiHalkaisija(mm)Suuaukko(mm)Korkeus(mm)
Kierrekorkki321390
Kierrekorkki4113114
Kierrekorkki5013148
Kierrekorkki6213179
Kierrekorkki8320230
Kierrekorkki10320261

Tulpan tekniset tiedot

SKU-kuvan esikatselu

Tämän tuoteperheen tulppavaihtoehtojen mitat.

SKU / TilavuusKorkkiHalkaisija(mm)Suuaukko(mm)Korkeus(mm)
Tulppa3210102
Tulppa4110119
Tulppa5012150
Tulppa6114182
Tulppa8319240
Tulppa10319272
Tulppa12224303

Tuotekuvaus

Tämä 10 mL–1 L polypropeenivalikoima on tarkoitettu liuosten valmistukseen ja laboratoriolaimennuksiin. PP-astioita kutsutaan myös mittapulloiksi, ja tilavuus valitaan valmistettavan liuoksen määrän mukaan.

Palvelut ja sertifiointi

Muottisuunnittelu

Sterilointivaatimusten arviointi

Pakkaussuunnittelu

Testaustuki

ISO 13485:2016

IDEALin ISO 13485:2016 -sertifikaatti