Hae tuotteita

Anna tuotteen nimi, materiaali, tilavuus tai SKU-tunnus.

Tiivistekorkilliset PP-sentrifugipullot suurille kierrosnopeuksille

Tiivistekorkilliset PP-sentrifugipullot suurille kierrosnopeuksille

Tilavuusalue

150–1000 mL

Materiaali
PP
Korkeus
112–220 mm
Halkaisija
56.3–97 mm

OEM / ODM-räätälöinti

Kysy mukautetuista väri-, merkintä-, pakkaus-, mitta- ja suljinvaihtoehdoista.

Kysy näytteiden saatavuudesta
Tehdashinta
Takaisin tuoteluetteloon

Saatavilla olevat tuotevariantit

Valitse tuoteversio ja tilavuus nähdäksesi SKU-kuvan täysikokoisena.

Tiivistävät korkkikokoonpanot

Kierrekorkit

Erikoissulkimet

Tiivistekorkilliset PP-sentrifugipullot suurille kierrosnopeuksille

250 mL · SKU 82327

1 / 23
Tiivistekorkilliset PP-sentrifugipullot suurille kierrosnopeuksille — 250 mL — SKU 82327

Tekniset tiedot

SKU-kuvan esikatselu

SKU / TilavuusSuljin / versioSuuaukko(mm)Halkaisija(mm)Korkeus(mm)
Sininen kaksoiskorkki7097148
Sininen kaksoiskorkki7097170
Sininen kaksoiskorkki; asteikoton7097183
Sininen kaksoiskorkki; asteikollinen73.497187.7
Valkoinen kaksoiskorkki7394.8218.5
Musta yksinkertainen korkki7097131
Musta yksinkertainen korkki7097155
Musta yksinkertainen korkki7097167
Musta kaksoiskorkki37.569178
Musta kaksoiskorkki37.572178
Musta kaksoiskorkki37.561.8130
Sininen neliaukkoinen korkki73.497169.7
Sininen roottorityyppinen korkki7297195.25
Harmaa tiivistys-/kaksoiskorkki7297220
Harmaa tiivistys-/kaksoiskorkki—60.5141
Harmaa tiivistys-/kaksoiskorkki—68.5172
Harmaa korkki37.256.3112
Harmaa korkki37.260122.7
Harmaa korkki; asteikollinen37.261.8128.3
Harmaa korkki; asteikollinen37.269168
Harmaa korkki37.269.4170.2
Harmaa korkki37.273.8170.8
Vakiomallinen nopean sentrifugoinnin korkki37.296.8166.7

Tuotekuvaus

Tätä 150 mL–1 L polypropeenivalikoimaa käytetään laboratorionesteiden sentrifugointiin. PP-rungot sisältävät näytteet erotuksen aikana, ja tuotteita kutsutaan myös sentrifugipulloiksi.

Palvelut ja sertifiointi

Muottisuunnittelu

Sterilointivaatimusten arviointi

Pakkaussuunnittelu

Testaustuki

ISO 13485:2016

IDEALin ISO 13485:2016 -sertifikaatti